Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Велосипедист - това е истинско бедствие за икономиката. Той не купува автомобил и не взима за него кредит. Не купува бензин. Не ползва автосервизи и автомивки. Не си прави "гражданска отговорност", каско. Не ползва платени паркинги или синя зона. Не страда от затлъстяване. А и здрав, да му се невиди! Здравите хора не са нужни на икономиката. Той не купува лекарства. Не ходи и по доктори. Просто не увеличават БВП на страната.
Бисери 3,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище. - Деца, днес ще пишете съчинение на тема: "Кое кръстовище ще си избера, когато стана катаджия". - Госпожо, а ако искам да си избера позиция зад храстите? - Разбира се, Иванчо, изборът си е твой. Но, когато пораснеш, ще разбереш - кръстовище е по-добре. Влиза един македонски воевода в кръчмата и поръчва лута одринска ракия. Порка си той, а по едно време в кръчмата се се чува: "Ке ти го земат коньот бре ахмак!" Скача нашият воевода, излиза пред кръчмата и гледа двама фесове се мотаят около врания му кон. Вади той чифте пищови и ги разстрелва на място. Връща се вътре и поръчва още лута одринска ракия - препек. Минало-неминало време и пак някой се цепи в кръчмата: "Ке ти го земат коньот бре будала!" Излиза пак воеводата, мръсно разлютен, и гледа пак някакви чалми се въртят покрай конете. Вади патлаците и им отнася фесовете. Влиза вътре, заръчва руйно цариградско вино и тамъъън да отпие, пак се чува същия глас и пак: "Ке ти го земат коньот бре чукундур!!!" Воевеодата бесен-почервенял скача да заколи още някой турчин, когато кръчмарят се провиква: "Алоооооу, шахматистите на крайната маса, я по-тихо, ако обичате!" Олигарсите за някой час печелят повече, отколкото аз за месец! Но данъчните идват при мен! Да не би да имат проблем с дребните? - Дай пари за водка! - В ред ли ти е главата? - Тогава хайде да правим секс! - Не прехвърляй проблемите от болната глава на здравата! В ЦРУ инструктират разузнавач, заминаващ за България: - Пристигаш в Пловдив, отиваш на улица "Иван Стоянов" 27. Натискаш третия звънец отляво. Показва се законспирирания и неизползван 20 години наш агент Гарабед. Паролата е: "Поляхте ли си незабравките?", след отговора "Нямам незабравки, но отглеждам кокичета", му предаваш инструкциите. Пристига разузнавачът на посочения адрес, но забравил кой е бутона, чете надписите на звънците: " Гарабед Бедросян", " Гарабед Гарабедян", " Гарабед Хачекян", " Гарабед Папазян"... Звъни напосоки и казва паролата. Излиза брадясал и мургав арменец, който му отговаря: - Абе, аз не се занимавам с тия неща, но ако търсиш Гарабед Шпионина, натисни третия звънец отляво.