Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Танцуват Наташа Ростова и поручик Ржевски. Поручикът започва трескаво да мачка гърба на Наташа. - Поручик, какво търсите там? - Гърдите Ви, Наташа. - Гърдите ми са отпред, поручик. - А-а, там вече търсих.
Поручик Ржевски 5,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

Година 1991-а: 1.Принц Чарлз се жени. 2.Ливърпул стават шампиони на Европа 3.Австралия губи Ashes (крикет) 4.Умира Папата Година 2005-а: 1.Принц Чарлз се жени (отново). 2.Ливърпул става шампион на Европа (отново). 3.Австралия губи Ashes (отново). 4.Умира Папата (отново). Моралния извод? Ако принц Чарлз реши отново да се жени, моля предупредете Папата. - Раната на главата Ви е доста тежка. Сигурно са Ви нападнали за пари? - Така е, докторе. - Бихте ли познали нападателя, ако Ви го покажат? - Естествено, докторе, кой не познава жена си. Помня, когато моя баща ми каза за птичките и пчеличките. "Това са птички, сине, а ей-това там са пчелички." Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу! Приятели от детските години... Единият станал студент, а другия влезнал в казарма. Студента пише писмо на войника: В университета всичко е перфектно. Купони, заведения, всяка вечер различно гадже, обаче вечер, като легна в квартирата и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ял ли си? След седмица войникът му отговаря: Тук в казармата всичко е перфектно. Спорт сред природата, безплатни дрехи, храна на корем, обаче вечер, като легна в спалното и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ебал ли си?