Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Завиждам на жените на космонавтите! - Защо? - Защото тях винаги ги предупреждават по радиото, телевизията, вестниците кога мъжете им се прибират.
Семейни 3,687 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Колко мляко дава вашата крава? - 20 литра на ден. - А какво го правите? - 10 си оставяме за нас, а останалите 15 продаваме на пазара... Нощ, кал, мъгла, киша. Цялата гадост в една нощ. Карал си един човек Камаза. Видял кола обърната на една страна да буксува с пълна газ. Шофьорът решил да му помогне. Спрял Камаза, приближил и отворил вратата: - Господине, имате ли нужда от помощ? Човекът в колата го погледнал и припаднал. Шофьорът бързо го качил в Камаза и го закарал в най-близката болница. Оставил го на лекарите и се качил в камиона. Затворил вратата, пуснал двигателя, запалил цигара и се зачудил, защо онзи припаднал? Решил да разбере, изгасил двигателя и отишъл пак в болницата. Човекът, когото докарал вече се бил освестил. Шофьорът го попитал: - Аз исках да ти помогна, а ти защо припадна? Онзи му отговорил: - Ами, посред нощ, кал, мъгла и киша, шпоря със 120км/ч и ти ми отваряш вратата!... Полицията разбира, че в едно село била се разпространила тревата. Отиват там и срещат една бабичка и решават нея да питат: - Бабо, да си виждала тука младежите да пушат марихуана, трева? - Абе каква марихуана бе бабо, тукашните деца пари за цигари немат та по 10 човека 1 цигара си въртят камо ли трева да пушат!!! Какво пише на кабинките на водачите в градския транспорт в различните страни: Във Франция: "Умоляваме Ви да не разговаряте с водача." В Англия: "Бихте ли били така любезни, ако нямате нищо против да не разговаряте с водача." В Израел: "Нямате никаква полза да разговаряте с водача." В Италия: "Моля, не ОТГОВАРЯЙТЕ на водача." Срещат се двама програмисти. Единия много унил и нещастен. Другия го пита: - Какво ти е бе колега? - Ами вчера се опитах да отворя сесия с гаджето, чаках, чаках ауторизация ама нищо не стана… - Абе, както ми говориш - май ти е изтекъл акаунта.