Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, а с мама как сте се запознали? - Много лесно. Отворих някакъв телефонен указател, сложих си пръста на една страница и набрах номера. - И какво? - Уцелих мама на работа. Поговорихме. Мама веднага ми хареса. И гласа й, и мисленето й, и как се изразяваше. - А как се казвала на мама работата? - Ох, дъще, отдавна беше...Впрочем, сетих се, "секс по телефона" или нещо такова...
Професионални 2,969 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Их, тате, толкова си невнимателен... - Ами невнимателен съм, я. Ако бях по-внимателен, ти нямаше да се родиш. Хирург се обръща към медицинската сестра: - Дайте бързо още упойка. Операцията ще продължи повече от очакваното. - Каква да бъде - импортна или българска? - Хайде българска, че е по евтина. Сестрата запява: - Аз съм Сънчо, ида от горица, да ви кажа \"Лека нощ\"… Говорят си двама наркомани: - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона… - Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя: - Ау, с друга мадама се запознах, и на нея й взех телефона… И така няколко дена, докато другия не издържал и казал: - За какво ти са толкова телефони бе, вземи поне един телевизор! Тримата чужденци от тройната коалиция са натегнали българите в България да ги морат, и засега успяват. Седели си двама ангели на едно облаче. Единият четял вестник, а другият се скъсвал да се хили. По едно време на първия му писнало и рекъл: - Какво ти е толкова смешно, бе човек? Вторият посочил надолу и отвърнал: - Гледай ги ония идиоти! Още ме оперират!...