Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Богатият полицай всеки ден си купувал по две банички и едната давал на бедния полицай. Един ден, обаче, богатият полицай си купил две банички, но не дал нито една на бедния полицай. Той му казал: - Ще ми дадеш ли едната баничка? - Ще ти я дам, но при едно условие. - Какво е то? - Ако познаеш колко банички имам в торбата ще ти ги дам и двете. - Три!
Семейни 3,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нашият народ не е алчен, всеки път дава на властта кредит на доверие и всеки път сам си го плаща. Интервю на дядо Коледа в тв предаване.Водещият: -Дядо Коледа,къде е Снежанка? -Ами Снежанка в момента,при много тежки условия раздава играчки на бедните деца в Обединените Арабски Емирства. -А къде са ви еленчетата? -Еленчетата ми се продават по 3 лева килото в магазин "Родопа". -А джуджетата? -Джуджетата са на стачка от месец Ноември-искат да им вдигна заплатите. -И все пак дядо Коледа,какво ще пожелаете на българските деца? -Мили дечица.Подарете нещо на дядо Коледа! Тост: "Да пием за нашите врагове, на които Господ да даде и коли, и гаражи, и големи апартаменти, и вили. И навсякъде да имат телефони, и постоянно да звънят на полицията, на противопожарната охрана и в "Бърза помощ" Самотата е хубаво нещо. Ако има на кого да кажеш, че самотата е хубаво нещо... Eдин тип попаднал oт Физико-математическия институт в лудницата (защо ли?) и почнал да крещи: - Ще ви интегрирам! Ще ви диференцирам! Всички се разбягали само един човек си стоял спокойно. - Абе, ти не се ли плашиш? - Да бе! Аз съм просто eкспонента.