Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо забраняват продажбата на алкохол в изборния ден? - Защото в никакъв случай не е празник за обикновените хора. *** - Чу ли, че пак ще има избори? - Дреме ми, аз си пия вкъщи. *** В деня за размисъл рязко скочиха продажбите на спиртни напитки... *** Поради слабата избирателна активност за следващите избори се обмисля освен забраната за алкохол да има забрана за ходене за гъби, лов, риболов, гости и т.н. *** - Здрасти, Пешо! Хайде да ходим да гласуваме, а после да пием по бира на теферич! - Заради изборите не сервират бира, ела в нас да пием ракия. Така Пешо и Иван не гласуваха, но пийнаха.
Политически 2,908 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки на спирката чакат трамвай. Едната чака единицата, а другата двойката. По едно време дошъл трамвай дванайсет и едната блондинка предложила на другата: - хайде да се качим заедно! Старец влязъл в аптеката и казва на доста висок глас: - Дайте ми един презерватив! Аптекарката се изчервява и му казва тихо: - Господине, тея работи са за ухото! - Абе на мен не ми е за ухото - изкрещява той. Какво пише на надгробната плоча на една блондинка? "За първи път си ляга сама" Дипломатът е човек, който ще ти каже да вървиш по дяволите по такъв начин, че да очакваш пътешествието с нетърпение! Бай Ганьо, Бай Иван, Бай Сотир решили да пробват колко ще издържат в една пещера в Родопите. И така дошъл моментът, когато храната свършила и Бай Иван казал: -Ще си отрежа раката за да има какво да ядем тази седмица. На следващата седмица Бай сотир предложил: -Така и така няма какво да ядем ще си изрежа пръсеца за да изкараме и тази седмица На по-следващата седмица Бай Ганьо си изкарал КУРА и другите двама казали: -ООооооо кренвирш, ще хапнем добре. Бай Ганьо: -Какъв кренвирш бе, ей ся ви правя по едно кремче и си лягате!