Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: - Поручик, какво пишете? - Ами съчинявам химн за нашия полк… - Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! - Но защо… Ето тук във втория стих има думата \"знаме\"…
Поручик Ржевски 8,896 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата го вземат войник. Понеже е по-дребен, го пращат в танкови войски като водач на танк. Една сутрин започва учение. Нареждат всички танкове в редица и командира заповядва: - Първи танк - напред! Първият танк тръгва в атака. - Втори танк - напред! - казва пак командира. Вторият танк тръгва в атака. - Трети танк - напред! - казва отново командира. Третият танк стои и не мърда. - Трети танк - напред! - извиква командира. Третият танк стои и не мърда. - Трети танк - напред! - извън нерви крещи командира. Третият танк стои и не мърда. От него изскача чукчата и вика: - Момчета, чудо! Няма да повярвате! Шапката ми говори! - Вече трети месец не говоря с жена си. — Защо? — Не искам да я прекъсвам. Порнозвезда е при гинеколога: - Докторе, да се съблека ли? - Няма нужда. Вчера гледах последния ви филм... Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна." Нане си върви по селския път и среща Вуте, който копае седнал. - Абе, Вуте, оти копаш седнал? - Епа оти пробвах легнал, ама не става.