Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Исак, бебето ти яде един вестник! - Нека яде, той е вчерашен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Поручик Ржевски
Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: - Поручик, какво пишете? - Ами съчинявам химн за нашия полк… - Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! - Но защо… Ето тук във втория стих има думата \"знаме\"…
Поручик Ржевски
03.10.2017
8,896 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чукчата го вземат войник. Понеже е по-дребен, го пращат в танкови войски като водач на танк. Една сутрин започва учение. Нареждат всички танкове в редица и командира заповядва: - Първи танк - напред! Първият танк тръгва в атака. - Втори танк - напред! - казва пак командира. Вторият танк тръгва в атака. - Трети танк - напред! - казва отново командира. Третият танк стои и не мърда. - Трети танк - напред! - извиква командира. Третият танк стои и не мърда. - Трети танк - напред! - извън нерви крещи командира. Третият танк стои и не мърда. От него изскача чукчата и вика: - Момчета, чудо! Няма да повярвате! Шапката ми говори!
- Вече трети месец не говоря с жена си. — Защо? — Не искам да я прекъсвам.
Порнозвезда е при гинеколога: - Докторе, да се съблека ли? - Няма нужда. Вчера гледах последния ви филм...
Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна."
Нане си върви по селския път и среща Вуте, който копае седнал. - Абе, Вуте, оти копаш седнал? - Епа оти пробвах легнал, ама не става.