Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три блондинки беседват в службата. Първата казва: - Снощи хванах мъжа си за топките, а те студени. Втората: - Ама и на моят са му студени. Третата: - А аз, да си призная честно, въобще не обръщам внимание на тези неща. На другия ден третата пристига на работа с огромна синина под дясното око. Другите две питат: - Какво ти има? - Ами, влезе ми в главата вчерашният ни разговор. Лягам си снощи с мъжа ми в леглото, реших да проверя. А той ми вика - "Кво правиш ма?". Аз отговарям - "Топките ти са горещи". Той вика - "И кво от това?" А аз му отвръщам - "Странно, а на другите са студени"!
Разни 1,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каква е разликата между порното и еротиката? Ами фокуса на камерата!!! - Кое е общото между икономическия ръст в България и планетата Плутон? - Никой не ги е виждал, а съществуването им се доказва с помощта на сложни изчисления. - Вие сте умен човек. Тъжно ми е, че във ваше лице се губи талантлив инжинер. Но какво да се прави: продавачи са нужни! Извадки от дневниците на един индианец. Понеделник: Изгуби се дъщерята на вожда. Всички воини я търсихме цял ден, намерихме я чак през пет гори. Заведохме я в селото и за награда вожда даде на всички да спят с нея. Вторник Изгуби се дъщерята на шамана. Всички воини я търсихме цял ден, намерихме я чак в планината. За награда шамана даде на всички да спят с нея. Сряда Стана тя каквато стана. Аз се загубих Един мъж катастрофирал и се наложило да му присаждат уши. Но имало само женски и му ги присадили. След някое време идва в болницата: - Не мога повече! Присадете ми мъжки уши. - А какво е станало? Болят ли ви? - пита доктора - Не, не ме болят. - Сърбят ли? - Не, не сърбят. - Чувате лошо? - Не, чувам нормално. - Тогава, какво ви безпокои? - Чувам, но нишо не разбирам...