Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Нашите олимпийци все още има за какво да се борят - за място до прозореца за връщането със самолета.
Спортни 3,901 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ранна утрин. Дъщерята за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник. - Извинявай, зетко, - казва тъщата - мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии с ятагани и кажат: "Зетко, опъвай бабата или ти режем главата!" Ти какво ще направиш? - Ами, бабо, кво да правя, мил ми е живота. - Че кво чакаш тогава, турци ли да дойдат? По-добре да ме споменават цял час на майка, отколкото с едноминутно мълчание. Един малък мишок-беладжия наблюдавал как огромният слон бавно и с мъка се потапя в блатото да се охлади. След като голямото животно легнало, мишокът отишъл на брега и го помолил: - Слоне, я се изправи за малко да видя нещо... Добрият слон още по-трудно и бавно се изправил от тинята и питал: - Кажи, мишо, какво има? -А, нищо...Исках само да видя дали не си ми обул банските... Пътували двама мъже в претъпкан градски автобус. Без много да му мисли единия свалил гащите на другия и му го вкарал в дупето. Човекът да не стане за смях се обърнал и го попитал: - Какво правиш? - Ми майтап да става - му отговорил нахалника. Човечецът не се стърпял и му рекъл: - Майтап, майтам, ма извади го туй нещо от задника ми да пръдна де. - Преди тате мислеше, че като влезем в ЕС, към нас ще потекат реки от пари, но вече взе да изтрезнява. - Заради строгите условия ли? - Заради поскъпяването на ракията.