Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес е четвъртък. Това е по-кофти от събота. Но е по-добре от вторник. Още по-добре пък е от понеделник. Но пък е по-зле от петък. Е, все е по-добре и от срядата. Но малко. Ще ви кажа още. Четвъртък е много по-добре и от неделя. Защото след неделя е понеделник. а след четвърък е петък :-).
Бисери 3,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две студентки се събуждат сутринта след як купон с къркане. Гледат в стаята седи един пич и си пуши. Едната казва на другата: - Я го питай, чий е!!! Край една река вървели двама психоаналитици. Изведнъж дочули викове за помощ - някой се давел! Единият психоаналитик се обърнал към своя колега и казал: - Този човек има пролем! - Да, но е важно, че говори за него! Една жена си загубила очилата в тъмнината и стояла под една лампа. Един полицай минал и я попитал: - Какво търсите? - Загубих си очилата. - А къде паднаха? - Ей там. - А защо ги търсите под лампата? - Защото тук е по светло. Събрали се Бай Ганьо, турчина и американеца да се състезават с коли. Турчина си купил BMW, американеца Мерцедес, а Бай Ганьо си взел трабанта и като по-умен си го завързал за техните коли с въже. Започнало състезанието. Набрали турчина и американеца по 200 км. Обърнал се турчина назад - гледа Бай Ганьо зад тях и казал на американеца: - Абе брато, дай да вдигнеме на 400 км, че оня българин е плътно зад нас. - OK. Качили те скоростта. На Бай Ганьо му се запалили гумите. Обръща се турчина гледа - БайГаньо пак зад тях и казал на американеца: - Ооо, приятел, откажи се. Оня българин е пуснал реактивните двигатели и мисли да излита. Кое е общото между задникът и сърцето. И двете могат да се спукат от любов!