В ГДБОП. Явор Колев докладва на новия си шеф(понеже стария каза, че ГДБОП просто не работели и си замина):
- В интернет отново е страшно. Пак се организират.
- Заради торентите ли?
- По-страшно, заради блоговете...
Уди Алън след среща със Скарлет Йохансон написал в дневника си: "Когато й предложих ролята, тя каза, че преди да вземе решение, сценарият трябва да бъде одобрен от агента й, а след това от майка й. После се оказа, че трябва да го одобри и агентът на майка й. Насред преговорите обаче тя си смени агента, а след това и майката."