- Вярно ли, че резултатите от IQ-теста се взимат предвид при постъпване на работа?
- Вярно. Тези, които са по-голямо IQ от на шефа не се взимат на работа.
Психологът:
- Дядо ви е умрял...
- А аз имам още един.
- И закъснявате за погребението.
- Качвам се в колата и ГАЗ!.
- Не, страх ви е да карате.
- Изпивам бутилка водка за смелост.
- Ето! И както сте пиян ви спира КАТ.
- Ще се спазаря.
- Няма, катаджията е жена.
- Ще се запозная с нея.
- Да, ама е грозна.
- Да, ама аз вече съм пиян!...