Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Психологът: - Дядо ви е умрял... - А аз имам още един. - И закъснявате за погребението. - Качвам се в колата и ГАЗ!. - Не, страх ви е да карате. - Изпивам бутилка водка за смелост. - Ето! И както сте пиян ви спира КАТ. - Ще се спазаря. - Няма, катаджията е жена. - Ще се запозная с нея. - Да, ама е грозна. - Да, ама аз вече съм пиян!...
Професионални 2,220 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две гарги си летели. Едната попитала: - Колко е часа? - другата извадила термометър и казала: - Днес сме сряда!Извод: Който няма цветен телевизор, няма да яде халва. "И вълкъ сит, и агнето цяло", казал вълкът и изял овчаря... Дъждовете мокрят. - Трака ти калника! - Какво? - Трака ти калникааааааа! - Какво? - Трака ти калникааааааа беееее! - Какво? Абе говори по силно трака ми калника и не мога да те чуя? Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме “другари”. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: “демократа” имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: “Обира!” Но сега си кротко дреме, щото се “приватизира”. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина!