Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапай и Петка проверявали изолацията в новопостроен панелен блок.Уговорили се единият да влезе на първия етаж, другия да се качи на 9-тия и да си подвикват. Ако се чуят - значи че изолацията не е добра. И така Петка се качил отгоре и вика: - Ча-п-а-а-а-й! - Какво викаш бе, аз те виждам!
Петка и Чапаев 6,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв чичка отива на преглед. Докторът се шашка: - Абе, какви са тия гащи от олово дето ги носиш? - Ами не си ли чувал - Чернобил, радиация, мутации... Да си пазя поколението. - Хм... А защо нямаш пръсти на краката? - Веднъж ми се скъсаха тирантите. Жена отива на доктор. - Докторе, помогнете ми, всичко ме дразни.. - А, пробвахте ли, скъпа, да отидете на концерт. Да послушате музика... - Ходих, докторе... Там има флейти, тромбони, цигулки... Всичко това ме дразни... - А, книги, скъпа, опитвахте ли да почетете? - Да, докторе. Там пък ту малки, ту големи букви... Много ме дразнят. - Добре, а със секс, пробвахте ли? - Не, докторе, не съм пробвала... - Ами, ако искате да опитаме, може да помогне... След пет минути жената се обажда: - Виж какво, докторе... Крайно време е да вземеш някакво решение... Или навътре, или навън, а то почвате да ме дразните... Засечените телефонни заплахи към Бойко Борисов се оказало, че не били точно заплахи, а гневни питания на жители на столичния квартал "Дружба" относно боклука... Понеже стана особено модерно да номинираме нашият любим министър-председател за щяло и нещяло, аз, за да съм в крак с модата, ще го номинирам за почетен председател на Федерацията по художествена гимнастика, заради огромния му опит с ленти, а в миналото и с бухалки... Отиват полицаи в къщата на един наркомн. Чукат на вратата: - Кои е? - От полицията сме. - За ко сте тука. - Да си поговорим. - С мене ли? - Да. - Колко сте. - Двама. - Ми говорете си двамата е.