Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Италианец отива на изповед. - Съгреших отче. - Кажи синко. - Измамих един евреин. - Но това не е грях синко! Това е чудо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Трудът е превърнал маймуната в човек. Затова трябва да продължаваме да работим като маймуни, за да си останем хора...
Бисери
03.10.2017
3,737 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седнали двама съседи на чашка. Единият, който имал само момичета, взел да се жалва на другия, който пък имал само момчета: - А бе, комшо, как ги правиш тез момчета? Ние с жената толкова искаме да си имаме мъжка рожба, ама ей-на - само женски се раждат? - Че то е лесно, бе комшо! Лягате си довечера, събличаш жената и почваш да викаш! - Да викам? - Ми да - викаш мен, викаш комшията Пешо, дето има и той само момчета и работата е готова!
Защо евреите са толкова умни? Защото интелектът се предава по майчина линия, а блондинки сред евреите на практика няма.
Чета новините: "Адронния колайдер - последното постижение на науката.." Уф, наистина ли ПОСЛЕДНО???
Ако по някакъв невероятен времево-пространствен парадокс Бойко Борисов се бие някога със себе си, той ще победи.
Пътуват в един вагон заек, лисица, вълк и мечка. Щом потеглил влака заека извадил една китара и започнал да пее: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." И така половин час. На лисицата и писнало по едно време и казала: - Ей, заек, писна ми от теб. Излизай навън да се разберем! Излизат и след няколко минути лисицата се връща със синина под окото. А заека започва отново: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час на вълка му писнало и казал: - Я излизай навън да се разберем! Излезли навън и след пет минути вълка влиза със синина под окото. А заека си знае своето: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час и на мечката и писнало, и тя: - Заек, излизай навън да се разберем с тебе! А лисицата и вълка в един глас: - Мецо, не излизай навън с тоя, че те наистина са два вагона....