Една страхотна мадама кара колело и спира пред един летен бар. На тротоара, пред бара, непосредствено до входа му, стоят и си говорят двама красавци - симпатични мъже. Дамата си подпира колелото на стойката и когато точно минава покрай младежите, колелото й ненадейно пада. Двамата приятели започнали лудо да се смеят на гаджето,а тя се обърнала и им казала:
- Какво се смеете бе, и вие да бяхте стояли два часа между краката ми и вие така щяхте да паднете!
Младеж изпратил за празниците подарък на любовницата си дамски килоти. На единия крачол пишело: "Честита Коледа", а на другия - "Честита Нова година!"...
Момичето му писало:
- Заповядай между празниците!