Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима мениджъри седят в бара. Напили се много и както обикновено започнали да обсъждат шефа. Първият казал: - Пълен идиот! Скъперникът глобява дори за две минути закъснение! Вторият добавил: - През цялото време си търси повод да ми ореже бонусите, козел скапан! Третият: - Имам болки в задника! Тук изпаднали в минута мълчание. Третият погледнал другите двама и добавил: - Не мога да разбера... Само аз ли?
Разни 2,072 прегледа
Следващ →

Още вицове

Два скелета решили да покарат кола. Тъкмо се качили, единият изкочил от колата, върнал се кам гробището и след малко се качил отново в колата с надгробната си плоча под мишница. Другия скелет учудено го попитал: — За какво ти е този тежък камък, бе? — Аааа… аз без документи не шофирам! Скъпа, мога ли да ти викам Жулиета? - Защо? - Защото си ми първата любов. - А аз мога ли да ти викам Боинг? - Защо? - Защото си ми 747-ия Как са живяли нашите баби и дядовци - запознанство, първа целувка, сватба, секс. Нашите майки и бащи - запознанство, първа целувка,секс, сватбва. Ние - целувка, секс, целувка, секс, запознанство. Отива една блондинка на доктор и казва: - Докторе… чувам наполовина. - Как така? Отиди в края на стаята, аз ще ти казвам нещо, а ти ще го повториш… - Добре, докторе. Докторът започва: - Четири - Две …… Габровец отива в магазина и пита: — Колко струва тази кутия бонбони? — Ще ви дам и двете за 25 лева. — А само едната? — 15. — Добре, тогава ще взема другата.