Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Извинете, бихте ли ми казали... - Разбира се, ще ви кажа... - Но аз още не съм попитал! - А аз нищо не съм отговорил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- След три години ще удвоим пенсиите!..След пет години ще сме средноевропейска държава! След 6 години ще имаме 12 магистрали! - викаха държавните служители, надявайки се, че 2012-та година ще настъпи края на света.
Черен хумор
03.10.2017
1,607 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Коя е най-голямата част от тялото на Бойко Борисов? - Задника, че цяла България го целува.
- Идвай бързо! Мъжът ми замина командировка. - Няма да стане...Тъмно е вече навън..какво ще кажа на мама?
Tрима тираджий си говорят и единия казва: -Aз като се прибирам кyм вкъщти надувам клаксона от байра и като стигна на масата ракията и салатата. Вторият се исмял и казал: -Твоето нищо не е аз като се прибирам надувам клаксона от началото на града и като стигна на масата ракия салата и жената гола Третият казал: -Аз пък изгасям мотора на камиона, изгасям фаровете, паркирвам пред вкъщи вземам една щанга надувам клаксона и бягам на задната врата. Другите двама се учудили и го питали какво става -Еми до сега само един ми избяга
- Докторе, страдам от раздвоение на личността. Струва ми се, че не съм само аз, а че сме двама. - Нищо не разбирам! отвръща психиатърът. Повторете още веднъж. Само че този път не говорете и двамата едновременно.
Малкият Иванчо вдига ръка в урока по правопис и пита: - Г-жо, как се пише правилно - "анонизъм" или "онанизъм"? - От къде ги знаеш тези думи Иванчо? - Ми целият клас с това се занимава! - И ти ли? - Не! Аз си имам мацка от 2-ри Б клас!