Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По брега върви мъж с фотоапарат. При него дотичва жена: — Бързо, бързо! Мъжът ми се дави! — Съжалявам, но ми свърши лентата…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Празнуването "Край на света" на 21-ви декември в Русия довело до край на света в целия свят!
Бисери
03.10.2017
3,178 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семейство честват 50 годишния си юбилей. Мъжът се прибира подарява роза и казва: - Скъпа когато беше на 20 години беше красива като тази роза. После и подава една бутилка шампанско: - Когато беше на 30 години беше буйна като това шампанско. След това и дава кутия бонбони и казва: - Когато беше на 40 беше сладка като тези бонбони. Накрая вади бурканче кисело мляко и й казва: - Мила сега пък когато си на 50 години си кисела като туй мляко. Съпругата обидена от тези негови думи отвръща: - Когато бях на 20, като тази роза ти я подаряваше на други. На 30 бях буйна като туй шампанско но ти го пиеше с твоите приятели. На 40 години бях сладка като тези бонбони но ти беше диабетик. А сега когато съм на 50 и съм кисела като това кисело мляко защо мама му стара няма една краставица да направим един таратор?
Иванчо се прибира от училище и казва на баща си: -Татко, татко кажи "Два гълъба бели. " -Бягай от тука, не виждаш ли, че гледам телевизия! -Айде бе, татко, кажи "Два гълъба бели! " -Абе бягай от тука бе казах ти, че гледам телевизия! A майка му: -Абе кажи на детето "Два гълъба бели" какво толкова ще ти стане. -Е, добре! Два гълъба бели! Иванчо: -Да ядеш два х*я дебели. -Майка ти да ги яде, тя ме накара да го кажа.
Трима отшелници живеели самотно в пустинята. След всеки седем години един от тях имал право да каже по едно изречение. Минали седем години и първият казал: - Ех, че ми се яде спанак! След още седем години вторият казал: - Ех, че ме се яде спанак!... Като изменали още седем години и дошъл ред на третия, той казал ядосано: - Стига с тоя спак, бе! Надухте ми главата с него!
Двама си говорят за секс. Единият разправя: - И значи, хващам я аз за задника, вдигам й краката... Другият го прекъсва: - А тя какво? - Какво, какво... ами тя изобщо не дойде на срещата.
Що е то? Нископърдящ-бордюротрошач Определение: Ниска дебела и с криви крака