Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Абе, чухте ли какво станало с Бербатов? - Кво? - Ами отворили трансферния прозорец и той паднал оттам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Волен Сидеров се чуди защо днес не били ги пуснали в Сърбия? Че коя държава би пуснала група от 600 човека на границата, викащи "Атака"?
Политически
03.10.2017
3,097 прегледа
Следващ →
Още вицове
На тема Ирак...Буш лети в самолет и му се струва, че пътуването е много дълго. Отива в пилотската кабина и пита: - А много време ли ни остава, докато кацнем? Пилотът отговаря: - Някъде към 15 минути, ако е рекъл Аллах...
Един пиян излиза от кръчмата и гледа на небето странен астономически факт има две луни.<BR>- Ха - казал той на излизащия човек от кръчмата - Виж, брато, на небетоо имаа ддвее лууниии.<BR>- Как ще са ддвее бе, кьорчоо, виж добре, че са трий.<BR>- Абе напил са си кат’ свиня та ддвете ти се гледат кат’ трий...<BR>- Ти си кьорав и не моаш виддиш едната.<BR>- Добре де ай ся ще питаме ей то чиляк дето излиза от кръчмата колко са.<BR>- Ей, брато, кажи на тоя кьорчо че са 3 лууните на небето!<BR>- Абе две са бе на него така му се вижда, кажи му!<BR>- Чкхакайте бе братллеета, пръво ми кажете за кой ред спорите?
- Извинявай, но аз си имам вече момиче. - А ако ти предложат Lаmbоrghini, ти тогава ще кажеш ли:"извинявай,но аз си имам вече москвич"? - Извинявай, но ти ми предлагаш още един москвич.
Мъж и жена се уговорили, когато трябва да вършат оная работа, за пред децата, да си казват: "Хайде да шием на машина!". Една вечер мъжът се върнал в къщи и рекъл: - Жено, хайде да пошием на машина! - Остави ме! - отговорила жената - Виж колко работа имам в кухнята! След два часа тя свършила с домакинската работа, окъпала се и се прибрала в спалнята. Мъжът вече си бил легнал. Казала: - Мъжо, хайде да шием на машина! - Остави ме! Аз си го тропосах на ръка...
На входа на една платена тоалетна, писоардесата(лелката дето обслужва писоарите): - Кофти ден, никаква търговия не се завъртя днес.