На плажа си почиват две роднински семейства. Едно от децата вижда, че баща му заглежда мадамите и пита:
- Абе тате, аз откъде се взех?
- Ми...щъркелът те донесе...
- А братовчедът?
- Ми и него щъркелът го донесе...
- Не разбирам - учудило се детето - глей к`ви яки мацки има наоколо, вие ходите да е*ете щъркели...
Един арабин вървял през пустинята, обаче нямал вода. Толкова бил жаден чееее... Вървял, вървял и видял една сергия. Отишал там и казал на кубинеца дето продава вратовръзки:
- Искам вода.
- Немам вода.
- Ко имаш?
- Вратовръзки.
- За кво ми е вратовръзка в пустинята, не ми трябват тъпите ти вратовръзки. Искам вода!
Кубинеца казал:
- Еми братко ей там има един ресторант там дават вода.
Арабинът отишъл и след 3 дена се върнал на четири крака.
- Какво стана дадоха ли ти вода?
- Не. Брат ти каза че трябва да вляза със вратовръзка.