Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един си купил мишка с инфрачервен порт. Прочел ръководството и там пишело, че работи върху всякаква повърхност. Потъркалял я върху масата - работела! ... върху хартия - също! ... по балатума - пак! Какво ли още да опита? По огледалото? "Открито е ново устройство..."
Програмисти 3,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Евро-парламента е приет закон на първо четене,според който всички национални парламенти,ще са длъжни да се регистрират и по търговсият закон на съответната страна.Всеки депутат ще разполага с кочан фактури.По този начин народните избранници, ще могат законно да продават интересите на електората си. Малкият Иванчо: - Мамо, пък вчера като те нямаше, татко дойде с една леличка в къщи отидоха в спалнята.. - Мълчи Иванчо, довечера като седнем на вичиря, тогава ще кажеш. Вечерта на масата, вечерят и майката: - Кажи, Иванчо, какво стана вчера? - Ми вчера, след обяд, тате дойде с една леличка, аз лежах в детската стая и той мислеше, че спя, отидоха в спалнята съблекоха се и той почна да й пъха между краката оная работа, която чичо Гошо ти я пъха в устата, като тате е в командировка... Бизнесмен решил за първи път в живота си да отиде в данъчното и да декларира доходите си. Започнал да разпитва приятелите си, как да се облече. Един му казал: - Облечи се като скитник, може да мине номера и да платиш по малко данъци! Друг пък го съветва: - Защо като скитник, бе? По-добре се облечи изискано. Нека мислят, че си авторитетен човек. Може да се уплашат и да ти вземат по-малко... Накрая бизнесменът пита жена си. Жената: - Слушай сега, какво ще ти кажа. Когато щяхме да се женим, майка ми ме съветваше да се облека с дълга рокля. Ти пък искаше да съм с къса рокля с цепка... - Не мога да разбера, защо ми разказваш всичко това!? - Затова защото, с каквото и да си облечен - все едно накрая ще те прекарат... Младеж хванал златната рибка и я моли: - Направи ме принц. Искам да имам всички и да пътешествам. Отплувала златната рибка, а той си легнал да спи. На сутринта го буди слуга с думите: - Принц Фердинанд, ставайте! Време е заминавате за Сараево! Сестрата: - Докторе, симулантът от трета стая умря! Доктора: - Еее, тоя вече прекали!