Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Топлата вода ще се събира в понеделник в клуба. (Бележка от инкасатора) (Дописано отдолу с молив: "Носете си плавници!")
Бисери 2,954 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кабинета на доктора влиза пациент. Спъва се на прага. Чупи ръка. Крак. Разбива си главата. Допълзява до бюрото на доктора, показва се главата му едва-едва и казва: - Докторе, аз само да питам... Самотна жена звъни в службата за компаньони: - Имате ли силни мъже? - Разбира се! - А силни и красиви? - Всичките са такива! - А силни, красиви и стилни? - Да! - А от тези силни, красиви и стилни има ли такива, които дълго не свършват? - Да! - А има ли такива които дълго, дълго, дълго, дълго не свършват?! - Имаме такъв, взимате ли го? - Да! Давайте го! След половин час се звъни на вратата. Тя отваря, а там стои силен и красив младеж с цветя, целият облечен в Кавали и Гучи, дори чорапите - Бриони и т. н. Влизат в спалнята, тя ляга на кревата, а той в това време хвърля цветята, и започва да къса всичко по себе си, костюма на парченца, ризата на парцали... а тя: - КАКВО ПРАВИТЕ? ЗАЩО ТАКА КЪСАТЕ? - ЗАЩОТО КОГАТО СВЪРША, ВСИЧКО ТОВА ЩЕ Е ИЗЛЯЗЛО ОТ МОДА! Крокодил, напуснат от своята любима, иска да свърши с живота си. Отива до телефона и се обажда: - Ало! Фабриката за кожени портфейли ли е? Хвалят се французин, африканец и българин за качествата на жените си: - Моята, започва французинът, ако иска да вземе нещо върху гардероба въобще не се качва на стол. Не че гардероба ни е нисък, просто жена ми е толкова стройна и висока. - Моята пък, намесва се африканецът, като пере на реката с единия крак стъпва на единия бряг, а с другия - на другия бряг. Не че реката ни е толкова малка, просто краката й са много дълги. - А пък аз, не им останал длъжен българина, като излизам за работа, плесвам нежно жена ми по задника и като се върна в къщи, задника й още се тресе. Не че задникът й е толкова голям, ами такова ми е работното време... Спорят бананът и цигарата, на кого смъртта е по-страшна. Бананът казва: - Моята смърт е ужасна, първо ми свалят кожата, а после ме изяждат. - Това нищо не е, на мен първо ми палят главата и после ме смучат през задника, за да не ми изгасва главата...