Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
‎- Тази песен е стара.. - Тя и майка ти е стара, ама ти още я слушаш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Видимо пиян студент влиза на изпит и едвам профъфля: - Гусн профешор, шшжжеее исзпиптате ле един пиян сжтудентт? - Ми ше изпитам , що да не изпитам. - Момччета..... ввнесете го!
Студентски
03.10.2017
3,280 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка пита своя приятека също блондинка за новата й кола: - Мацко, как си я купи таз кола, ма? - На лизинг, - отвърнала тя. А ти твойта? - Аз... на духинг!
Две чукчи отишли на лов за моржове. Убили те един морж, изкарали го на брега, хванали го за опашката и почнали да го влачат към селото. Зъбите на моржа, обаче орели земята и чукчетата бая се запотили. Среща ги по едно време някакъв човек: - Здравейте ловци! - Здравей другар! - Абе, що влачите тоя морж така за опашката бе? Не виждате ли, че зъбите му орат земята и е много трудно, да се влачи. Що не го хванете за главата и да теглите? Хванали чукчите моржа за главата и тръгнали. Сега наистина им било по-леко. По едно време единият се обадил: - Ииии, много умен тоя човек. Виж как лесно се тегли моржа сега. - Да бе, хич даже не е умен. Виж, че пак стигнахме до океана.
Един човек си търси секретарка. Интервю... и хоп - перфектната с точното образование. Първи работен ден. Пристига секретарката. Влиза в офиса на шефа и отваря прозорците да влезе свеж въздух. След малко пристига той и започва да крещи. - Кой отвори прозореца? - Аз - отговаря секретарката. - Ти луда ли си ма, аз съм осмак (недоносен, роден в осмия месец). Не трябва да ми е студено, ще се разболея... Цял ден е сърдит и не и говори. Втори работен ден. Влиза секретарката в офиса му, без да отваря прозореца, оставя ваза с цветя на бюрото му и излиза. Идва той, отваря вратата и започва отново да вика. - Кой сложи тези цветя тук? - Аз - отговорила тихо тя. - Ти луда ли си ма, аз съм осмак, какви са тези цветя, имам алергии... Трети работен ден. Пристига шефа влиза в кабинета си и гледа секретарката гола върху бюрото му с разтворени крака. - Какво правиш? - Влизай да те износя още един месец, че направо ми писна.
Средата на битката. Гимли сече по ред на номерата и брои падащите орки. - Тридесет и седем орки, тридесет и осем орки ... - Гимли! - Тридесет и девет орки ...и един елф ...
В годините преди демокрацията: Милиционер отива при негов проиятел бръснар.Оня решил да се пошегува и му казал: "Старши, ако познаеш една гатанка, цял живот ще те бръсна без пари - На моя баща е син, на мен какъв ми се пада?" Мислил, мислил милиционерът, но не можел да каже отговора. Тогава бръснара му казал: "Ами брат ми е, бе старши!" Върнал се милиционерът в участъка и казал на подчинените си: "Който познае една гатанка - 3 дни отпуск! На моя баща е син, на мен какъв ми се пада?" Подчинените му мислели, мислели, но и те не уцелили отговора. Тогава той казал: "Ей, много сте глупави - ами на бръснара брат е!!!"