Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапаев и Петка попадат на самотен остров. Петка води дневник. - Ден първи. Ужас. Сами сме. Ще умрем от глад и жажда. - Ден втори. По-добре е. Намерихме вода. - Ден трети. И палма намерихме. Добре е. - Ден четвърти. Добре. Добре. Но няма жени. Ужас. - Ден пети. Жени няма, но интересно! Чапаев започна да ми харесва. - Ден шести. Чапаев все повече ми харесва. Направо е хубав. - Ден седми. Чапаев ме изпревари.
Петка и Чапаев 5,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шеф се кара на подиченен за допусната грешка. Опитвайки се да бъде тактичен, той го пита: - Струва ми се, че един от нас е глупак. Как мислите, кой? - Но шефе, ръководител с вашия опит нима може да вземе на работа глупак! Един прилеп първия път малко разкървавен, втория път още по разкървавен,третия тотално разкървавен един друг прилеп до попитал какво става защо така: -Виждаш ли ония стълб ей там?-ДА!!!-добре ама аз НЕ го видях!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Когато Чък Норис е готов да стане, той казва на слънцето, че вече може да изгрее. Учителката изпитвала Иванчо: - Образувай бъдеще време от думата прозявам се. Иванчо отговорил: - Аз ще спя, ти ще спиш, той ще спи... Едно детенце си карало триколката с бясна скорост из града. Спряло със свирене на гуми пред една сладкарница. Ритнало вратата и влязло в сладкарницата. Продавачката го погледнала с уплаха. Детенцето се приближило до бара, ударило с ЮМРЪК по тезгяха и се провикнало: -Една боза ма... Продавачката му дала бозата. Детенцето надигнало шишето и го изпило на екс. Детенцето ударило шишето в тезгяха и казало с пиянски развален говор: - Още една боза и "Зайченцето бяло" до дупка....