Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мечтата на генетиката - да направи от мухата слон.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Виждам мъже и жени, лежащи заедно и нереагиращи един на друг. - Бррр....На гробището ли си?!
Бисери
03.10.2017
2,827 прегледа
Следващ →
Още вицове
В един офис назначили една служителка с необичайно голям бюст. И както се очаквало - жените започнали да я одумват със завист, а мъжете я зяпали по цял ден. Въобще се развалила работата в офиса. Шефът като видял как вървят нещата я извикал при себе си: - Много ми е неприятно, но ще трябва да се разделим с Вас? - Но защо? Не си ли върша добре работата? - Не е в това проблема. Работата си я вършите.. заради гърдите Ви, не виждате ли, че все във вас гледат? - Заради това ли? - Да. Тогава тя бръкнала под дрехата си и извадила подплънки за бюст и ги хвърлила в кошчето и: - А сега? - Да..хм...ами..работете. След като излезнала от стаята, шефът се позамислил малко и си извадил ченето от устата и го хвърлил в същото кошче с думите: - Хайде, сега ги цункай както искаше!
- Искам да се оженя. - Ами жени се де, кой не ти дава? - Никой!!!
Коментар във форум: "Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен."
Учителката по история: - Кога е създадена българската държава? - Не знам, госпожо, тогава отсъствах...
Пътували, в едно купе семейство- мъж, жена, двете им деца и още един пътник. Пътникът през цялото време поглеждал ту жената, ту двете деца. В един момент попитал мъжа: - Извинете, децата ви не са ли близнаци? - Не! Не са! След няколко минути взиране оня пита отново: - Абе, все пак, децата ви не са ли близнаци? - Не! Не са близнаци! След още няколко минути взиране и невероятно учуден тон, той попитал пак: - Наистина ли не са близнаци? - Не! Не са близнаци! Имат пет години разлика. По едно време мъжете излезли в коридора да пушат и пътника отново запитал: - А бе тези деца не са ли близнаци? - Не са, по дяволите. Нали ти казах, че имат пет години разлика. - И какво, искаш да кажеш, че тая си я чукал два пъти!!!