Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българинът може да понесе всичко...ако охраната на изхода не го спре.
Бисери 3,249 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се двама съботяни и се заприказвали: - Вървя си аз в събота в парка и по едно време почва да вали дъжд - казал първият. Огледах се и какво да видя, пред мене чадър. Ами сега, какво да правя, ако се наведа да го взема, това е работа, грях е, помолих се аз на Господа и стана чудо-вляво дъжд, вдясно дъжд, по средата слънце пече! -Това е нищо-казал вторият. Аз като си вървях в събота в парка и гледам пред мен чувал с пари! Какво да направя, ако се наведа да го взема е работа, грях голям, помолих се на Господа и стана чудо-вляво събота, вдясно събота, по средата петък! Ученически: - Защо Софроний се принизява когато го тъпчат? Защото не иска да започне жанра "екшън". В затвора в 1 килия седят циганин и болен от проиказа. На болния му паднала ръката и я метнал през решетките. На другия ден му паднал носа. И него през решетките. На 3-тия ден крака и докато го изхвърлял циганина казал: "Тахъй бате ти ноо харабийската се изнасяш от тука!" Запознават се мъж и жена, водят непринуден разговор: Мъжа: - Какво работите? - Учителка. А вие? - Доктор. - Гинеколог? - Не... но мога да погледна. Един пътник пристигнал на забутана гара някъде в прерията. Слязъл от влака, огледал се - наоколо само поле. Попитал началник-гарата: - А къде е градът? - На 15 километра оттук. - Добре де, защо не сте построили гарата по-близо до града? - Ами отначало така мислехме да направим, обаче в крайна сметка решихме да я построим по-близо до релсите.