Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Бабо,ти от коя партия си? - Като бях по млада, бях тясна социалистка, но вече от 50 години съм широка социалистка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо шотландците носят полички? - Овцата да не чуе ципа!
Разни
03.10.2017
1,559 прегледа
Следващ →
Още вицове
Наркоман в Стани Богат и водещия му задава първия въпрос за 100лв. Наркомана незнае отговора и иска жокер 50:50, пак не го знае и иска втори жокер помощ от публиката. Публиката му казва кой е отговора и наркомана го познава. Втори въпрос: Зависимия пак не го знае,използва последния жокер и звъни на дилара: - Брато има ли поста? - Да Наркомана към водещия: - Дай парите от първия въпрос и да бягам оттук !
Едно момиченце хванало златната рибка и я пуснало с уговорката, рибката да и изпълни три желания. Първото желание на момиченцето било да стане 10 пъти по-умно. Изпълнила го рибката. Живяло момиченцето седмица, две и много му харесало да бъде умно, за това второто й желание било да бъде 100 пъти по-унма. И това изпълнила рибката. Живяло момичето - много й харесало да е умна - изкарвала хубави оценки, имала много приятели всичко било чудесно. Отишло то един ден при рибката и поискало да бъде 1000 пъти по-умно. Отговорът бил : - Че ти защо още в началото не каза, че искаш да си момче ?!?
Преди Живеех Срещу Лудницата, Сега Живея Срещу Нас!
Бай Славчо започнал работа като програмист и го попитали как върви работата: - Много е зле. Началника искам да работим като за трима. Хубавото е че сме петима.
Не искам да пиша по нечия „стена“ във FB. Ако ще е стена, искам да я опикая.