Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сядат две девойки в едно кафе.Идва сервитьорката: -Избрахте ли си? -Да,два чая,моля. -отговаря едната девойка. -Какви да са?-любезно пита сервитьорката. -Хм...Ами ами...нека са по ваш избор.-колебливо казва другата. След 10 минути сервитьорката носи за всяка чай с ром от 10 лв.
Разни 1,856 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-хубавите неща в живота са безплатни: усмивките, приятелите, целувките, семейството, съня, любовта, смеха, хубавите спомени...и торент-тракерите. - Мъничко беличко с мъничко черничко, що е то? - Снежинка в траур. Една жена празнувала своя петдесет годишен юбилей - гости, ядене, пиене... Обичайните неща. Съпругът и вдигнал тост: "Вдигам тост не за твоите 50 год., на които си като кисела зелка, вдигам тост не за твоите 35 год., на които бе като ароматен френски коняк, вдигам тост не за твоите 25 год., на които бе като пенливо шампанско, а вдигам тост за твоите 17 год., на които бе като сочна праскова!..." Гостите онемели притеснено... Рожденничката се изправила с чаша в ръка: "Вдигам тост не за моите 17год., на които бях като сочна праскова, която ти взе нахапана, вдигам тост не за моите 25 год., на които бях като пенливо шампанско, което ти пиеше с приятели, вдигам тост не за моите 35 год., на които бях като ароматен френски коняк, който ти делеше с комшията, а вдигам тост за моите 50 год., на които съм като кисела зелка, с която ти с кеф би замезил, ако не ти беше тъп ножа, за да я нарежеш!" - Мамо, провиква се Марийка, искам още шоколад! - Какво се казва, миличка: Ако..? - Ако е останал! Борман привиква Щирлиц: - Щирлиц, решихме да те пратим в концлагер! Успокой се бе, засега като надзирател…