Между блондинки:
- Намерих си много хубава работа - нищо не трябва да правя, само бърборя и плащат доста прилично.
- Какво работиш?
- Модел.
- Рисуват картини с теб?
- Не, пишат вицове за мен.
Сядат две девойки в едно кафе.Идва сервитьорката:
-Избрахте ли си?
-Да,два чая,моля. -отговаря едната девойка.
-Какви да са?-любезно пита сервитьорката.
-Хм...Ами ами...нека са по ваш избор.-колебливо казва другата.
След 10 минути сервитьорката носи за всяка чай с ром от 10 лв.