Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
ЧъкНорис искал да поплува в морето, но то се уплашило и избягало. Така се появили пустините.
Любими Герои 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили! "Не съм го казал, но ще повторя!" к-н Данов (Парчето) под. 28860 Самолет извършва принудително кацане в гъстите гори на Амазонка. Спасителен отряд е изпратен, да намери оцелелите пътници, да им занесе храна и медикаменти и да извика на помощ хеликоптери, които да ги спася. Спасителите търсили, търсили и накрая намерили падналия самолет. Приближават се към него и виждат следната картинка: един от пътниците седи на земята и глозга човешка кост, а зад него купчина от вече оглозгани кости. Мъжът вижда спасителите и горчиво започва да ридае: - Да, аз съм виновен. Ама, какво да направя, нали все пак трябваше да оцелея. Наложи се да изям всички останали пътници. Началникът на спасителния отряд гледа втренчено и успява само да каже: - Да бе, обаче самолетът падна само преди три дни.... Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влакът влиза в тунел. Силна плесница огласява купето. Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъщерята" Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много." Старшината си мисли: "Несправедлив свят, войникът пипа - мен бият." Войникът си мисли: "Само да дойде другият тунел, какъв шамар ще му забия пак .... " Арабски и израелски окопи едни срещу други. От израелските се чува: - Мохамед! От арабските се показва войник: - Аз! "Бум!" - Али! - Аз! "Бум!" Арабите разбрали хитростта и викат: - Моис! От еврейския окоп се чува: - Кой го вика? - Аз! "Бум!"