Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Колко наркомана са нужни, за да завинтят една крушка? - 15 - един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Въздържание - най-неествественото от всички сексуални извращения.
Бисери
03.10.2017
3,035 прегледа
Следващ →
Още вицове
Приятел на Бойко Борисов го пита: - Как знаеш по-рано за всичките убийства? Някаква специална информация ли получавате в МВР? - Не, вкъщи имам всички романи на Христо Калчев...
- Какво става когато се кръстосат змия и таралеж? - Два метра бодлива тел.
Резултатите от анкетата на тема "Какво Ви е мнението за сегашното правителство?": 5% от анкетираните го определят като положително, 95% - изпратени в затвора.
Татко канибал и момченце канибалче търсят храна в гората. По едно време малкия вижда кльощава девойка и вика на баща си: "Татко ще я хванем ли". Таткото отговаря: "Уф, та тя е само кожа и кости...Остави я, ще потърсим нещо по-добро". Минало не минало време, канибалчето съзряло една много дебела жена и пак викнало на баща си. Таткото като видял жертвата възкликнал: "Тази е само лой. Не е хубаво за теб да ядеш толкова мазна храна" и продължили. Минало известно време и канибалчето съзряло жена с перфектна фигура и много красива външност. "Тази е добре... Но няма да ядем точно сега. Ще я хванем, ще я замъкнем първо вкъщи и....тогава ще изядем майка ти".
Първият пилот се обръща към втория: - Карай малко самолета, а аз ще ида да оправя новата стюардеса. След половин час се връща, а вторият пита: - Как беше? - Нищо особено, жена ми е по-добра! - Чакай да ида и аз да пробвам! – казва вторият и изчезва. Връща се след половин час, сяда си на стола и казва: - Абсолютно си прав, твоята е по-добра!