Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Който е тъп и не може да запомни текста на песните, нека си ги записва като мен! Старшина
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Западът може да прости Кадафи, че е диктатор и убиец, но това, че в Либия бензинът е 14 цента за литър - вече е прекалено.
Черен хумор
03.10.2017
2,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
ШУМ СЕ ВДИГА Шум се вдига на Славейков, Лъскат CD MP3. Софтуери се продават, МВР не ги гълчи. Пълно е със разни филми, далавера се върти, всичко там е незаконно, а пък НСБОП мълчи. Но вина за всичко има, този който СтаниШеф, некадърник и половина, гледа само своя кеф. В тази скапана държава, няма нито ден покой, Мафиотин управлява, Серго се нарича той.
Вече мога да тегля филми от торентите със чиста съвест. Който смята, че му дължа нещо за авторски права, ще дойде у нас и ще си хапне.
Отива един при лекар: -Докторе трябва да ме кастрирате! Доктора: -Но как така, какво ви е, как ще ви кастрирам току-така! -Проблем голям! Трябва да ме кастрирате... плащам си искам да ме кастрирате, не търпи отлагане. Доктора склонил. След операцията Пациента се буди и пита. -Е как мина, успешна ли е операцията? -Да успешна е вече сте кастриран. -Еееее най-сетне, кастриран съм, вече мога да се оженя за онази еврейка! Доктора: -А, евреите просто се обрязват. -Обрязват де, обрязват. Аз нали това казах? !? ? !
Сталин влиза в час в основно училище и се обръща към учениците: - Ученици имате ли някакви въпроси към мен? Мълчание ... Петя Иванов става и казва: - Имам 3 въпроса 1. Кой уби другаря Киров? 2. Защо хората живеят в мизерия? 3. Защо в страна се нарушават правата на човека ? В същия момент звъни училищния звънец и всички деца се зативчват навън. В началото на 2-рия час Сталин отново пред учениците и казва: - Имате ли някакви въпрос? Вовачка става и казва: - Имам 5 въпроса: 1. Кой уби другаря Киров? 2. Защо хората живеят в мизерия? 3. Защо в страна се нарушават правата на човека ? 4. Защо звънеца удари 20 минути по-рано? 5. Къде е Петя Иванов?
Пътува момиче в автобуса, на коленете й котка. Тя гали котето. Младеж, стоящ до нея казва: - Бих искал да съм на мястото на това коте! Момичето: - Не мисля, че ще ви хареса. Водя го за кастриране.