Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Пешо, връщам се от шефа. Имам две новини: добра и лоша. С коя да започна? - С лошата. - Уволниха ме. - А добрата? - Теб също.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Пpистига японец в София. Посрещачите го питат: - Трябва ли ви преводач? - Hе, не трябва! Аз зная десет хиляди бъльгарска дума! - гоpдо отвръща гостът. - Всичко е тук... (почуква с показалец по челото си) - в гъжа!
Разни
03.10.2017
1,798 прегледа
Следващ →
Още вицове
Камила Паркър Боуз давала съвети за красота на Катрин Мидълтън. Скъпа Катрин, ако четеш това, за бога, не слушай тази Камила.
Чък Норис използва таралеж за възглавница.
Двама мисионери в Африка ги хванали едно племе канибали. Вързали ги и ги сложили в един голям казан над огъня. По едно време единия почнал да се смее неистово. Другия: - Какво ти става бе човек?! Тея ще ни сварят живи, а ти се хилиш като луд? Какво му е смешното? Онзи, смеейки се още: - Току що им се изпиках в супата!
Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"!
Габровец към сина си: - Сине, отиди до съседите, и помоли за чук. Синът се връща след малко и казва: - Не дадоха! - Скръндзи! Добре, дай нашия...