Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо си спомня: - В училище се учех лошо, и директорът непрекъснато викаше майка ми. После си пооправих успеха, и се наложи мама и директорът да си търсят друго място за срещи.
Иванчо и Марийка 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Деца, – пита учителката, – кой ще каже какви пари имат американците? Гошко? — Долари, госпожо. — Правилно! А какви пари имат французите, Марийке? — Франкове, госпожо. — Точно така! А ние какви пари имамe, Иванчо? — Ние нямаме пари, госпожо!!! - Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак? - Да, в общи линии. - Как така \"в общи линии\"? - Ами каза го заобиколно - \"интелектуално двамата с вас сме на едно ниво\". - Само от три дена сме женени, а ти вече започна да се прибираш на разсъмване. Защо? - Защото по цяла нощ разказвам на приятелите си в кръчмата колко много съм щастлив с теб. -Какво е това? -Чин. -А защо е чин? Диалог в час по философия Заекът имал рожден ден. Решили вълците да му изпратят поздравителна телеграма. Седнали, написали я, дошли до подписа и взели да се чудят какво да напишат: "глутница вълци" или "група другари". Накрая се решили на компромис: "глутница другари".