Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо си спомня: - В училище се учех лошо, и директорът непрекъснато викаше майка ми. После си пооправих успеха, и се наложи мама и директорът да си търсят друго място за срещи.
Иванчо и Марийка 3,153 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един елегантно облечен мъж влиза в изискан ресторант, вижда в далечния край, на малка масичка да седи сама перфектната жена и естествено се насочва към нея, спира се и....: - Приятно ми е, Бонд, Джеймс Бонд. - И на мен ми е приятно, YOU, F*CK YOU!!!! Пияница минава през гробищата късно вечерта. Сърфирайки между гробовете се спъва и пада в прясно изкопан. След половин час започнал да изтрезнява, но нямал сили да се изправи. - Помощ! Студено ми е! От мрака се чул гласа на пазача: - Как няма да ти е студено, като си се изровил! Черно дете пита бялата си майка: - Мамо, защо съм бял? Баба е бяла, дядо е бял, всички са бели, а аз съм черен? - О, сине мой, като се замисля - добре, че не лаеш! - Все още ли ме обичаш така безумно, мили мой? - Да, ти си ми най-скъпото съкровище, мила моя, и затова е крайно време да те закопая някъде. На юбилея на един столетник журналистка пита: - Господине, каква е тайната на Вашето дълголетие? - Няма никаква тайна! Останах вдовец още преди 68 години.