Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мравки ядат слон. Минават десет години. - Същият вкус. - Същият слон.
Животни 3,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-лошият начин да ти липсва някой е да бъдеш с него и да знаеш, че никога няма да е твой. В ресторант: - Келнер, какво е това? - Господине, нали поръчахте пържено пиле! - Кажи на готвача, че това пиле е толкова сорово, че все още може да му спаси живота! Прибирам се аз след коледното парти към 2 посред нощ. И гледам пощата ми пълна с писма. Но уви си бях забравил ключа и като всеки български идиот тръгнах да си я вадя с пръсти. Но се заклещих... След дълга борба с пощенската кутия я изкъртих и тръгнах за спешното. Там влизам при лекаря държейки пощата пред себе си и викам. "Имата ПОЩА". Лекарят, който е виждал убийства, самоубийства, свръхдози и изнасилвания ме гледа като Слави изпълнението 6 кокошки и се кръсти. Медицинската сестра ми вика: - Момче, 30 години съм медицинска сестра и такова чудо не бях виждала ... Цялото спешно зарязаха всичките си случай, за да дойдат да се запознаем и да си направят снимка за спомен. Това се случи 2007 година и най-вероятно още се помни... Млада двойка в Русия! Момчето я прегръща.... Тя мърка. Момчето я гали.... Тя мърка. Момчето я целува... Тя мърка. По едно време то се отдръпва леко назад, замахва и удря шамар.... "Не привыкай к ласкам" Отишъл Путин на гости в Белия Дом при Буш ... и видял на една стена едно червено копче и попитал: - Кво прави това копче? - Аааа изненада! Натисни го и ще видиш - му отговорил Буш. Путин го натиснал и върху него се изляла една кофа вода... Прибрал се той в Русия, а след това Буш решил да отиде на гости при Путин. Влезнал при него и гледа едно червено копче на стената и попитал: - Абе кво прави това копче на стената? - Аааа изненада виж сам! - му отговорил Путин. Буш го натиснал и нищо не станало и казал: - Ааа... аз ще си ходя към щатите... А Путин му отговорил: - Какви щати?!?!...