Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Секретарка към началника: - Кажи ми, скъпи, защо на пръстена, който ми подари, са гравирани инициалите Л.М., при положение, че аз се казвам Вера Павлова? - Какво говориш? Л.М.? А, да... Това означава любима моя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Единствените закони, които се спазват у нас, са законите на Мърфи.
Бисери
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно детенце си карало триколката с бясна скорост из града. Спряло със свирене на гуми пред една сладкарница. Ритнало вратата и влязло в сладкарницата. Продавачката го погледнала с уплаха. Детенцето се приближило до бара, ударило с ЮМРЪК по тезгяха и се провикнало: -Една боза ма... Продавачката му дала бозата. Детенцето надигнало шишето и го изпило на екс. Детенцето ударило шишето в тезгяха и казало с пиянски развален говор: - Още една боза и "Зайченцето бяло" до дупка....
Двама дрогирани ходят по улицата и гледат насреща си полицаи. Единият вика: - Дай да се направим на полицейска кола, ще ни помислят за колеги и няма да ни закачат. Тръгнали те на бегом, уж в кола, и единият почнал да се прави на сирена: - Тии-у, тии-у! А другият - на буркан: - Синьо! Червено! Синьо! Червено!
Жена прави свирки на мъж, и той й свършва в устата, а тя седи и го гледа с пълна уста. Той я пита: -И сега кво, ще гълташ ли? Тя: -Нннннн.... -Е, ще плюеш ли? -ННннннн.... -Еми, кво искаш? -Хххляб! ! !
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.Уилям Шекспир
Звъни ми по телефона: " Включи си icq-то!" Включвам си icq-то:" Виж си пощата!" Отварям си пощата: " Звънни ми!" Звъня, чувам:" Включи си icq-то!"