Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва:
- Една голяма водка.
Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад.
На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва:
- Един голям коняк.
- Но Вие пиете водка, възкликва бармана.
- Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!
Президентът на Microinvest събрал служителите си:
- Господа, след три дни нашата фирма ще оповести създаването
на новата версия на офис пакета. Как да отбележим събитието
така, че да не ни струва нищо, за него да говори цялата
страна, а и на всички вас то да ви достави огромна радост?
След минута размисъл, главния програмист казва:
- Моята идея е следната: Вие, г-н президент ще скочите от
прозореца на офиса. Това няма да струва нищо на фирмата,
цялата страна ще говори за станалото, а що се касае за
нашата радост - тя ще бъде безгранична!