Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Eдин човечец си купил огледални ОБУвки. Отишал при ено гадже и казал:<BR>- Сега мога да ти кажа с какви гащи си.<BR>- Аре кажи ся с какви съм! - казало момичето.<BR>- Амиииииииииии - човекът си подал едната обувка под двете бедра на момичето и казал - със червени на бели точки.<BR>- Браво бе как позна?<BR>- Еми не знам.<BR>Малката решила да не си сложи гащи на другия ден и решила да отиде при него и да го пита с к’ви гащи е.<BR>- Айде сега кажи с к’ви гащи съм! <BR>Той пак си подал обувката под кълките.<BR>- Еми копеле ся ми са цепнаха обувките, не мога да ти кажа.
Любими Герои 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

Червената шапчица влиза в къщата на баба си. Вижда на леглото вълка и пита : -Бабо, защо са ти толкова големи очите? -За да те виждам по-добре, скъпо дете! -А защо са ти толкова големи ушите? -За да те чувам по-добре, детето ми! -Бабо, а защо имаш толкова голяма опашка? -А това всъщност не е опашка ... - казал вълкът и силно се изчервил ... Знаете ли, че ако пръчките за хранене се продупчат по дължина, с тях ще може не само да се яде, но и а се пие? Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно…ама и много скучно… Отиват в ада…Там купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно… -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия… Организмът при силно алкхолно опянение се намира в състояние близко до смъртта, и инстиктивно се стреми към продължение на рода. Жена чака мъжа си - пияница, да се прибере и да му се навика. Като влиза той в къщи и вижда жена си, ядосана и казва: - Жена, спокойно чакай да ти кажа какво намерих, а тя любопитна: - Казвай, бързо! А, той: - Утре, давай сега да си лягаме. На сутринта жената с нетърпение чака да се събуди мъжът. Когато станал той, тя го попитала: - Казвай, бързо сега какво намери? Той: - Еееее, да знаеш каква хубава кръчма намерих....