Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борец отишъл да си купува телевизор. Влиза в един голям магазин, отива на един щанд и пита: - Колко струва е оня телевизор? - На борци телевизори не продаваме! - отвръща продавачът. Прибрал се борецът вкъщи и решил да се маскира като просяк, за да не го познаят. Отива пак в магазина. - Колко струва оня телевизор? - На борци не продаваме телевизори. Три пъти се преобличал оня, три пъти го връщали. Накрая се ядосал и вдигнал скандал. Управителят на магазина извикал продавача и го питал, защо не продава телевизори на борци. - Ами шефе, като искат телевизори, що не ходят на щанда за телевизори. Аз продавам фурни, ама като им кажа,после ме бият...
Разни 2,227 прегледа
Следващ →

Още вицове

Таксиметров шофьор се налапал с боб чорба. Качил се клиент и таксиджията, без да се осети, пръднал. На клиента му замирисало. Казал: - Колко коня ви е колата? - Не знам. Към 100. - И аз незнам, обаче някой кон се е насрал. В зоомагазина: - Преди седмица купих от вас канарче и Вие ми казахте, че живее десет години, а вчера то умря. - Значи, вчера е навършило десет години. Марийка щяла да ходи да спи в Иванчо. Преди да тръгне баба й й казала: - Марийке, сега, като отидеш и като легнеш Иванчо може да поиска нещо от тебе! Ама ти ще му викаш "не бива". Послушала я Марийка, и вечерта си легнали с Иванчо. По- едно време той я попитал: - Марийке, трябва ли да сме на отделни легла? - Не бива, Иванчо! Легнали на едно легло. Иванчо пак я попитал: - Марийке, трябва ли да сме с пижами? - Не бива, Иванчо! Съблекли се. - Марийке, трябва ли да спим? - Не бива, Иванчо! И така цяла нощ не бива... На сутринта Марийка като се прибрала казала на баба си: - Офф Бабо, от твойто "не бива, не бива" Иванчо цяла нощ ми го набива.... - Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? – пита съдията. — Когато миналия път ме съдихте, ми казахте: „Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял ден?“. Е, аз кога да работя? Попитали един луд: - Ти имаш ли майка? - Немам. - Кво стана с нея? - Сгази я багер. - Ти имаш ли баща? - Немам. - Кво стана с него? - Сгази го багер. - Ти сестра имаш ли? - Немам. - Кво стана с нея? - Сгази я багер. - Ти кво имаш бе??? - Багер!