Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Корема на осемдесет годишна бабичка се надул и тя решила да отиде на преглед. В града имало само двама гинеколози. Бабичката влязла при единия и след прегледа доктора казал: - Честито, бременна си ! И тя отговорила: - Не, не може да съм бременна невъзможно е! Аз ще ходя при другия лекар на преглед. ... Гинеколога се обажда по телефона на колегата си и го посъветва: - Ей, колега сега при теб ше дойде една 80 годишна и след прегледа й кажи , че е бременна. След втория сеанс на другия доктор, той се обръща към бабичката: - Бабо , бабо съжалявам но си бременна! И бабата разачарована откликнала: - Господи, вече и на средния пръст не може да се разчита !
Семейни 3,495 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тя имаше такива гърди, че на улицата я задържаха за разпространение на порнография. При предислоциране полка на Чапаев и Петка стигнал до една голяма река. Нямало наоколо белогвардейски войски и Чапаев разрешил на войниците да се изкъпят и освежат. Разсъблекли се всички мужици и влезли в реката... Кеф, свежинка и хладинка. Влезли и Чапаев и Петка. Чапаев радостен от кефа започнал да коментира: - Петка, петка, една рибка ми влезе отзаде. Петка огледал ситуацията и тихичко му казал: - Чапаев, дръж се естествено, не е риба... Стои си Свети Петър на вратата на рая и гледа някакъв ту влиза, ту излиза. Гледал го, гледал го, па му казал: - Абе я се стегни бре, или влизай или излизай. - И аз това искам, ама тези от Пирогов нещо ме ебават.. На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: — Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. — Не ти вярвам. — Само гледай – казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. – Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: — Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане. - Времето лекува всички болести. - Значи затова ми се налага да чакам толкова дълго в приемната на поликлиниката.