Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията".
Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали:
- Амии... ние имаме само 10 лева..
- Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак!
- Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!
Корема на осемдесет годишна бабичка се надул и тя решила да отиде на преглед. В града имало само двама гинеколози. Бабичката влязла при единия и след прегледа доктора казал:
- Честито, бременна си !
И тя отговорила:
- Не, не може да съм бременна невъзможно е! Аз ще ходя при другия лекар на преглед.
... Гинеколога се обажда по телефона на колегата си и го посъветва:
- Ей, колега сега при теб ше дойде една 80 годишна и след прегледа й кажи , че е бременна.
След втория сеанс на другия доктор, той се обръща към бабичката:
- Бабо , бабо съжалявам но си бременна!
И бабата разачарована откликнала:
- Господи, вече и на средния пръст не може да се разчита !