Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един Хипопотам си стоял в едно малко езерце... Маха си той с ушите и си прави балончета. По едно време се задава друг Хипопотам и му казва: - Брато ади с мен в другото езеро да плашим малко жабите. - Да бе да, ти си голям идиот бе! Сега ша хвана да зарежа всичко тука да ида да се занимавам с щуротии.
Животни 3,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как блондинка прави кафе? Лапа лъжичка кафе, гълта две пакетчета захар, пие чаша вода и сяда на котлона. Пристига в български завод японец - на обмяна на опит. Гледа навсякъде, обикаля, записва... След един месец го питат: - Е, какво ви харесва при нас? - Ами децата... много хубави дечица имате. - А нещо друго? - Ами как да ви кажа... Абе много хубави деца имате. - Може би не ни разбрахте. Имаме предвид - нещо от производството ни харесвате ли? - Ами много хубави деца имате... Обаче всичко, което го правите с ръцете си, е ужас... - Изневерявала ли е Ева на Адам? - Не знаем със сигурност, но учените твърдят, че човекът е произлязъл от маймуната. Едно момче се оплаква на приятеля си: - Всички имат ваканция, само аз нямам! - А защо нямаш? - попитало другото. - Защото не ходя на училище. Съпруг и съпруга спят. Изведнъж жената се стряска на сън и изкрещява: - Мъжът ми си идва! Съпругът й скача и се пъхва в гардероба. Излиза, гледа гузно, жената седи, подпряла глава с двете си ръце, той сяда до нея, потупва я по рамото и казва: - Няма нищо, мила. И двамата сме си по изнервили напоследък покрай тия командировки...