Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Във влак пътували един поп, един съдия, и един обикновен доста смешен човечец. И станало дума кой от тримата е най-важен из между тях. Попът казал: - Аз който ме срещне ми казва ваше правосвещенство. Съдията казал: - Аз пък като ме срещне някой ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - Абе не се карайте няма по-важен от мене аз като вляза някъде ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!".
Разни 2,094 прегледа
Следващ →

Още вицове