Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра прочел във вестник: "Професор дари мозъка си за присаждане срещу $100 000." Борецът веднага хукнал към близката болница: - Искам да даря мозъка си за 200 000 долара. - Много пари, професора дари своя само за 100 000, казали лекарите. - Да ама моя е неупотребяван...
Разни 1,888 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Бабо, защо са ти толкова големи очите? — За да виждам по-добре, внучко. — Бабо, а защо са ти толкова големи ушите? — За да чувам по-добре, внучко. — Бабо, а защо ти е толкова голям носът. — Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми… На футболен мач дете стои в ложите. При него пристига един от стюардите и го пита: - Момченце от къде имаш такъв скъп билет? - Татко го купи. - А къде е той? - В къщи и си търси билета. В страната на Скокондрилестия таратуфляк живеело едно малко Ъпче. То всеки ден свирело по 2 часа на своя щирлифон, а когато това му омразнело се разхождало по Алеята на Щирлифоните. Хубаво, ама Скокондрилестия таратуфляк, който бил събуден от злата Гагафалка решил да го перекандира... и хукнал да гони малкото Ъпче. Добре де, обаче в същия момент над Алеята на Щирлифоните прелетяло едно малко стадо Зигови, една от които носела своя незаконен трактонизиращ, мухопрепанизиращ джинджипляктор за перекандация на дйамандалейки № 43! И перекандирала Скокондрилестия таратуфляк барабар със злата Гагафалка! По случай случката, малкото Ъпче решило да направи най-важната стъпка в живота си - оженило се за Принцесата на Дълбоко-надводните Магагадузи... До ден днешен те живеят щастливо в страната на Скокондрилестия таратуфляк! Отива един студент за риба на реката, минава покрай някакъв дядка, който седнал да лови и той риба и сяда близо до него. За час-два пича напълнил кошчето и си тръгва... Минава покрай дядката, а онзи го пита: - Абе момче, аз седя тук от сутринта и не съм хванал нищо, ти за нула време напълни кошчето!! На каква стръв ги ловиш?? Пича бил майтапчия и му казал: - Деде, ловя ги на хапчета за трипер. А оня: - Ами от къде да си взема и аз от тази стръв?? Студента му казал: - Отиваш в аптеката и там ще ти дадат. На другият ден дядката отива в аптеката и казва на аптекарката - Дай ми булка хапчета за трипер!! Погледнала го аптекарката и попитала: - Абе, деде и ти ли хвана?? А дедето отговорил: - Не съм, но знам едно място утре като отида със сигурност ще хвана!!! Странно съдебно дело - съдят 7-годишно момченце за изнасилване. Майка му лично се е заела със защитата. В хода на спора, тя изведнъж придърпва едни стол, качвa синчето върху него, с един замах му сваля панталонките и го хваща за пишлето. - ...и вие, господин съдия, считате, че е възможно изнасилване с нещо с ТЕЗИ размери?... Синчето се понавежда и тихо прошепва в ухото й: - Мамо, пусни ме, или губим делото!