Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Изневеряваш ли ? - Не - Е като имаш у вас телевизор на Кино не Ходиш ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: -Какво е общото между препечена филийка,удавен човек и бременна жена? Отговор: Всичките са извадени късно.
Радио Ереван
03.10.2017
5,081 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Муцка ти падаш ли си по секс, ма? - Ми да , може да се каже,щото права вече ми се изморяват глезените, муцка, не се издържа.
По повод изявлението на Андреас Майерхофер главен изп. директор на "М-тел", че проблемите с билинг системата им ще приключат до Коледа зевзеци от дневник написаха: Зевзек 1 - Коя Коледа? Зевзек 1 - На Коледа стават чудеса - казал си Андреас Майерхофер и запалил свещичка в църкавата.
Девет неща, които кучето ми не разбира: 1. Не е приятно да упражняваш гласа си в три часа през нощта. 2. Бебетата не разбират от "приятелско ухапване". 3. Котките имат пълни права да живеят. 4. Да лаеш десет минути по преминаващ самолет е смотано. 5. Просто защото аз ям не значи, че и ти можеш да се качиш на масата и да лочиш храната ми. 6. Кракът ми не е женска. 7. Лигите не са нещото, което обичам сутрин преди кафе. 8. Това, в което обичаш да се търкаш когато си мръсен не е градина, която трябва да наторяваш през три часа, а моя килим. 9. Не е приятно да занимаваш жените, които водя вкъщи със "сладката си муцунка".
Ако на човек може да му се вярва договор не е необходим, ако не може да му се вярва - договора става излишен.
- ..Все пак ме познаваш... - За съжаление, доста повече, отколкото си мислиш.