Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пътуват във влака животните и заека влиза от купе на купе и пита: - Тука има ли газари??? Всички отговарят: - Не! Заека казва: - Всички по 2 лева тогава!!! Влиза в последното купе и пак казва: - Тука има ли газари??? Вълка вика: - Да има. И баба меца се показва зад заека и вика: - За газари по 4 лева!
Животни 3,345 прегледа
Следващ →

Още вицове

От фаянсови стени е изградена, неговата дупка отредена. От тъмна, пазена от храсти пещера излиза и във вода гладко влиза. Цамбур... цамбур... Що е то? Овчар направил голяма сватба. След дни, обаче трябвало да замине за кошарата си насред гората. Със съжаление съобщил на невестата лошата новина, но й предложил, когато гръмне с пушката тя да дойде при него. Тя се съгласила. След една седмица той гръмнал. Никой. Втори път. Никой. Трети път. Никой. Накрая слязъл в селото, но къщата празна! Попитал комшията: - Пешо, да си виждал моята скоро? - Страшна работа комшу, от както започна ловния сезон не се е спирала! Няма непревземаеми крепости, има лоши атаки! Разярен млад мъж влиза в полицейския участък и се провиква: - Господин инспекторе, това е трета кола, която ми открадват докато се подстригвам. До гуша ми дойде. Какво да правя? - Ами… пуснете си дълга коса. - Бабо, не влизай в асансьора! На кабинката пода е счупен! - Хехе, шегаджи-и-и-и-и-и-и...