Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Англичанин се намира във фоайето на хотел, разговаряйки с мъжа на рецепцията се обръща към момчето което му носи багажа, като в този момент с лакътя си удря красива жена която се намира зад него. - Госпожице, ако сърцето Ви е толкова меко и необятно колкото гърдите Ви, съм сигурен съм че ще ми простите. - Господине, ако пенисът Ви е толкова корав колкото лакътя Ви, то аз съм в стая 324.
Разни 1,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петърчо утишъл в един ресторант и си поръчал пипала, рибена чорба и коктейл фонтан. Но докато чакал поръчката му се доходило до тоалетната. Като излизал видял една яка мацка и я попитал: -Изкаш ли да да хапнеш от пипалата ми. Тя казала, че иска. Иванчо я питал. -А искаш ли да си сръбнеш от чорбата ми. Момичето удобрило и тази идея. -Искаш ли да си пийнеш от фонтана. Отново се съгласила. Те тръгнали към масата на която той бил седнал. Той поръчал още една порция. Когато свирши и с яденето. Момичето се чуди как да похвана темата и накрая започва: -Нали щяхме да ядем пипалца, да сърбаме рибена чорба и да пием от фонтанчео. -Е нали до сега това правихме. Но ако искаш ще повторим. -Добре, но по моите правила... Вървят двама по улицата. Насреща им - манекенка. - Ех - казва единият - ако жена ми имаше такива крака... Продължават, по-нататък - фотомодел. - Ех - продължава мераклията, - ако жена ми имаше такъв бюст... След малко насреща им се задава жена му. - Скъпа - казва нашият човек - ето, питай Спас, ако щеш ми вярвай, през цялото време само за теб сме говорили! Едно лято бяхме на варненски музикални дни. През нощта концерти,а през деня на плажа. Колегата Гошо(голям зевзек)да вземе да накара един непознат човек, да седне до косматата колежка Пепа,и на висок глас да я попита -Прощавайте другарко,но защо не си свалите и чорапите? Младоженец придружава младоженката до доктора. - Госпожата е бременна… - О, благодаря ви, докторе! - Само че, дробът й е засегнат… - О, докторе, вие ме ласкаете! - закачливо размахва показалец младоженецът. Между пенсионерки: -Ама Гицо, аз по цял ден готвя,пазарувам,чистя и мия. Ти нищо не подхващаш и само седиш по парковете.Децата и внуците ти не се ли дразнят от това? -Вече не!Събрах ги и казах,да не ме ядосват и тормозят ..иначе...цял живот вие и внуците ви .. скъпо ще платите! Щото може да ида да гласувам на референдума „ЗА” строежа на АЕЦ Белене...