Шерлок Холмс и Доктор Уотсън пикаят в тъмнината зад ъгъла…
- Холмс, защо аз пикая толкова шумно, а вие практически не се чувате?
- Елементарно, драги ми Уотсън! Това, приятелю мой, е защото вие ми пикаете на обувките, а аз на свой ред ви пикая в джоба…
Само когато отпиеш от реката на тишината, ще запееш истински. Само когато си стигнал до върха на планината, ще започнеш да се изкачваш истински. И само когато земята прибере краката ти, ще започнеш да танцуваш истински!