Млад арменец се жени. Първа брачна нощ, съпрузите са в спалнята, а пред вратата стои притесненият баща на младоженеца и чака да чуе как ще се справи синът му. По едно време отвътре се чува:
- Татко-о-о-о!
- Кажи сине?
- Не влиза!
- Как не влиза бе сине?!
- Не влиза тате, какво да правя?
- Ами, сине, топни го в един буркан с кисело мляко и пак пробвай.
След малко притесненият баща се обажда:
- Сине, какво стана, да не посрамим арменския род?
- Тате... и в буркана не влиза.
- Документите за проверка, господине.
Шофьорът си дава документите и се почват едни проверки: светлини, мигачи, спирачки. Всичко е в изправност.
Накрая полицят пита:
- Ти касетофон имаш ли, бе??
- Имам!
- Ква музика слушаш?
- Чалга!
- Я пусни да чуем...
Пуска шофьорът касетофона, а полицаят започва да мета кючеци.
- К`во се услушваш бре, я тури десет лева на челото!