Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Mного ти е хубав гланца за устни! - Баничка съм яла...
Разни 1,791 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж след изморителен спор с тъща се обръща към сина си: - Сине, донеси на баба ти крема за устни. - Кой крем? - Онзи, в малката тубичка в хладилника, на него пише "Канаконлит". Мъж отива на лекар. - Докторе, имам проблем, от един месец, всяка вечер сънувам как мишки играят футбол. - Не се притеснявай, сега ще ти изпиша едни хапчета, изпиваш две днес и от довечера няма да имаш проблем. - Може ли да ги изпия утре, че довечера е финала? - Възможно ли е да има държавно планиране на раждаемостта? - Не, докато средствата за производство остават частна собственост. - Разбра ли? Лили Иванова дала концерт за гладуващите деца в Африка! - Много добре, нека децата в Африка разберат, че има нещa много по-страшни от глада! Резултати от социологическо проучване по повод заплахите срещу България за атентати, над 99 процента от хората са отговорили: Не ме е страх. Единствените места, на които ще е справедливо да гръмнат бомбите не ги посещавам - Дондуков 1, 2, площад Народно Събрание 1 - само там има хора които подкрепят присъствието на България в Ирак.