Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На сутринта мъж пита жена си: - Скъпа, какво става? Цялата нощ стенеше: "Още, още.." - Нищо, скъпи. Сънувах, че с теб правим любов и ми беше много хубаво! На следващата сутрин мъжът пак казва на жена си: - Знаеш ли, тази нощ пак те чух: "Още, още.." но викаше и ръцете ти бяха свити на юмрук. Пак ли сънува, че се любим и ти е много хубаво? - Не, беше ми много зле, защото сега сънувах, как ми даваш заплатата си.
Семейни 3,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка пита друга блондинка, "Кое ти хареса най много от филма "Титаник" Хареса ми тази част със кораба. - Иванчо, ако майка ти ти даде три ябълки и ти вземеш две от сестричката си, колко всичко ще получиш? - Пет ябълки и два шамара от татко, госпожо. Клиент в бара: - Барман, налей ми коняк! - От кой? - От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката. В какво вярват мъжете: -Че,могат да правят хубав секс. А, в какво не вярват: -Че,може това да не им се случи понякога. * * * * * * * Как бие тъпъна на сватба? -Големият бие-Честна ли е булката? А малкият-ще видим и чуем довечера. ** ** ** ** Какво е незадоволен мъж? -Когато жената го завърже гол за леглото и не му пусне,върти се в кръг,облича се и си отива. Как реагират различните националности на един виц: Американец: ХАХАХА! Много як виц, брато! Французин: Браво, много добро попадение! Българин: Супер як виц, ама аз го знам по друг начин!