Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вбесена блондинка звъни за пореден път на интернет-провайдъра си: - Ало... отново нямам интернет! Ще ви осъдя накрая... - Госпожо, за пореден път ви казвам, че сме проверили трасето и проблема е в задклавиатурното устройство! - Добре, сега ще се обадя на мъжа ми да го питам как да го оправя...
Програмисти 3,450 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Марийке,Марийке познай какво си купих? -Какво? -Банан. -И какво направи с него? -Изядох го. -Трябваше да го нарежеш и да го раздадеш на приятелите ти. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Дънки. - И какво направи с тях? - Ами както ми каза.Нарязах ги и ги раздадах на приятелтте ми. - Трябваше да ги изгладиш и да ги сложиш в шкафа. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Прасе. - И какво направи с него? - Ами както ми каза.Изгладих го и го сложих в шкафа. - Трябваше да го упоиш,заколиш и да го сложиш във фризера. - Марийке,Марийке познай кой ни дойде на гости? - Кой? - Леля - И какво направи с нея? - Ами както ми каза.Упоих я,заклах я и я сложих във фризера. Говорят си двама: - Интересно, дали има таблетки срещу глад? - Да, има, само че са големи. - Нищо, важното е да помагат. - Помагат. - И що за таблетки са? - Пържоли се наричат. По молба на КАТ е разработен нов радар - показва веднага сумата, кояото шофьорът е длъжен да даде, за да го оставят на мира. - Дефиниция за успех в живота? - Когато изкарваш повече от твоя адвокат и зъболекар заедно. Г-жа по химия - Девети номер тука ли е? - ДА. - Осми номер тука ли е? - Да. - А защо си тука?!